Hakkımızda

Herkül Vinç Kiralık Vinç Ve Platform Hizmetleri 1997 Yılında Tecrübeli Aile İş Ortakları Tarafından Kurulmuştur Şirketimiz Vinç Ve Platform Kiralama Hizmetlerini Sürdürmektedir Herkül Vinç Olarak Vinçlerin Türkiye'de Yeni başladığı 1982 Ve 1983 Yıllarından Bu Günümüze Kadar Gelen Bir Zamanda 25 Yıllık Deneyim ve Birikim Sonucunda Herkül Vinç Nak. San. Tic. Ltd Şti. Kurulmuştur.Türkiye'nin En Önde Gelen İnşaat ve Ağır İş Sektörlerimize Katkı Sağlayacağın Bilinci İçerisinde Türkiyenin Her bölgesine Genç Kadro ve Yeni Makina Parkımızla Kiralık Vinç Hizmetlerini Vermekteyiz.

Faaliyet Alanlarımız

HERKÜL Vinç 15 Yıldan Bu Yana Faaliyette Olan Firmamız. 0 - 100 Ton Arası Vinçli Araçlar Ve Teleskobik Mobil Vinçlerimiz 0.1 Tondan 5 Tona Kadar Yük Taşıma Kapasiteli 0,45 Metre Mesafeye Sağa Sola Dönerli Platformlar ile Ağır Nakliye ve Ağır Kurtarma Ekipmanlarımızla En Ağır Siz Değerli Müşterilerimizin İşlerinde Türkiye İl Sınırları İçerisinde 365 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

Herkül Vinç Türkiye Geneline Vinç Kiralama Yükleme Nakliye Boşaltma ve Ağır Montaj İşlerinizde Mobil Vinçler Sepetli Platformlar Vinçli Araçlar ile Ağır Araç Kurtarma Faaliyetlerini Sürdürmekteyiz. Herkül Olarak;Türkiye'nin Önde Gelen İnşaat Sanayi Ve Taahhüt Firmalarına Her Türlü Kiralık Vinç ve Sepetli Platform Hizmetlerini Vermekteyiz. Tecrübeli Ekip ve Operatörler ile Güvenle Daima Hizmetinizdeyiz.Türkiye Herkül.

Şirket Bilgilerimiz