Hiab Hi-Vision'un Ilk Teslimatı Gerçekleşti

Hiab, HiVision adını verdiği sanal gerçeklik ile donatılmış modelini ilk müştersine teslim etti. Ormancılık sektörüne yönelik Loglift ürünü üzerine uygulanan sistem, operatöre 270 derecelik görüş sağlamak için dört farklı açıyı görebilen kameralar ile donatıldı.

Mammoet'un Deniz Platformu Nakliyesi

Dünyanın en büyük vinç ve ağır nakliye hizmet firması Hollandalı Mammoet firması, ağır nakliye konusunda pek çok başarıya imza atıyor ve ödüllendiriliyor. Bu videoda Norveç yakınlarındaki Kuzey Denizi'nde inşa edilecek yapı için üretilen platformun taşınma hikayesini izleyebilirsiniz.

Yale Akülü Forklift Üretimi

Kuzey İrlanda Craigavon tesislerinde üretilen Yale akülü forkliftlerimizin üretimine tanıklık edin Universal Handlers, Yale'nin Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olarak Yale marka forklift ve istif makinalarının satış, kiralama, servis ve yedek parça hizmetini sunmaktadır.

Makaslı Platform Hırsızlık Vakaları Nasıl Önlenir?

Bir süredir kiralama sektörünün hırsızlık vakaları ile başı belada. Sektörü yakından takip eden ve kanundaki açıkları tespit eden bir hırsızlık şebekesi, son 6 yıl içerisinde çoğu forklift ve makaslı platform olmak üzere yaklaşık 400 birim makineyi müşteri kılığında teslim aldı ve kaçırdı.

Herkül Vinç & Acarlar Makine

Herkül Vinç &; Acarlar makineden 2 Adet Teupen paletli örümcek platform satışı gerçekleşti; Herkül Vinç Acarlar Makineden 1 Adet Teupen marka Leo 36 T Ve 1 Adet Teupen Leo 23 Gt Model paletli örümcek platform satın alarak makine parkını güçlendiriyor.